Χαρούμενο ξύπνημα

Zazula

Administrator
Staff member
Σίγουρα όχι γι' αυτό που πιθανολόγησες. Αλλά περί ορέξεως, κολοκυθόπιτα. :)
 

SBE

¥
Δεν πιθανολόγησα τίποτα.
Απλά δεν νομίζω ότι σου φάνηκε αστεία η μουσική, γιατί δεν διαφέρει από άλλα που ποστάρεις, και οι εικόνες πιο πολύ στο θλιβερό μου μοιάζουν παρά στο ξεραίνομαι στα γέλια, οπότε αναρωτιέμαι πού είναι το αστείο που δεν το βλέπω.
 
Last edited by a moderator:

SBE

¥
Δεν ξέρω για εσάς, αλλά το κοριτσάκι στη μέση στο 00:30 αλλά και τα άλλα στα δεξιά πολύ μου άρεσαν.
 

SBE

¥
Εγώ από την άλλη δεν παρακολουθώ την ανδρική μόδα, οπότε μπορεί να είναι το άκρον άωτον της μοδός το παντελόνι του Μπράντλεϊ αλλά μοιάζει σα να του το πήρε η μαμά του πριν ρίξει μπόι. Νομίζω βλέπουμε και κανα δάχτυλο κάλτσα;
 

nickel

Administrator
Staff member
Καλημέρα. Ευχαριστώ πολύ. Θα πρέπει να το δουν και οι γιατροί, να το συστήνουν στους ασθενείς τους με κατάθλιψη (ή χρέη, πολλή ή καθόλου δουλειά και διάφορα άλλα κακά του καπιταλισμού).
 
Χεχε:
Diesel.jpg
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Υπέροχο! Και τι πανέξυπνη η λύση που έδωσαν οι άνθρωποι για να τα βοηθήσουν :)
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
«Ευτυχώς», είπε το βράδυ η Ούντα στον Αρκάντι που είχε γυρίσει ξεθεωμένος από τις κυψέλες του, «η θεά Αρκού έστειλε τους αγγέλους της κι αυτοί έκαναν να φυτρώσει από το ψηλό πηγάδι ένα λεπτό, μα συνάμα και γερό δίδυμο δέντρο, και τα σκατόπαιδα βγήκαν για να προλάβουμε να γυρίσω να σου μαγειρέψω...»
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Πρόσφατα έμαθα από ένα ντοκιμαντέρ που μετέφρασα ότι τα αρκουδάκια δεν χρειάζεται να διδαχτούν από τη μητέρα τους πώς να σκαρφαλώνουν, γεννιούνται μ' αυτή τη δεξιότητα.
 

bernardina

Moderator
«Ευτυχώς», είπε το βράδυ η Ούντα στον Αρκάντι που είχε γυρίσει ξεθεωμένος από τις κυψέλες του, «η θεά Αρκού έστειλε τους αγγέλους της κι αυτοί έκαναν να φυτρώσει από το ψηλό πηγάδι ένα λεπτό, μα συνάμα και γερό δίδυμο δέντρο, και τα σκατόπαιδα βγήκαν για να προλάβουμε να γυρίσω να σου μαγειρέψω...»

:upz::clap:

ΥΓ. Τρία;;; :blink:
 
Top