Θερινό to-know-us-better!

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι αν κανένας από σας δουλεύει!

Μου έχει βγει το λάδι προσπαθώντας να μεταφράσω μια τούρκικη ταινία (αν άλλα λέει στην οθόνη και άλλα γράφει ο υπότιτλος, μη βαράτε, εγώ Αγγλικά ξέρω, όχι Τούρκικα), και κάθε ένα λεπτό βαράει το καμπανάκι της ενημέρωσης!!!
 
Μήπως πρώτα να έκανε ένα έντιτ και το ταπάκι στον τίτλο του νήματος;
Πολύ μεταμοντέρνο φαίνεται το μαγαζί. Μήπως να πάτε (και να έρθω) αλλού; :D
 
Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι αν κανένας από σας δουλεύει!
Για να σου λύσω την απορία, μέχρι χτες έπηζαααααααααααααααααααα!

Χτες όμως τελείωσα και σήμερα παρέδωσα. Και είπα να παίξω λίγο.
 

andy

New member
Μήπως πρώτα να έκανε ένα έντιτ και το ταπάκι στον τίτλο του νήματος;
Πολύ μεταμοντέρνο φαίνεται το μαγαζί. Μήπως να πάτε (και να έρθω) αλλού; :D

Μήπως να σταματήσεις να γίνεσαι σπαστικός;;; Θα έρθεις εκεί που λέει η μοντερέητορ και θα πεις κι ένα τραγούδι. Αμάν πια, σηκωθήκανε τα πόδια να βαρέσουν το κεφάλι. (Ξεχείλισε η οργή μου, ξεχείλισε!)
 

Zazula

Administrator
Staff member
Θα έρθεις εκεί που λέει η μοντερέητορ και θα πεις κι ένα τραγούδι.

Αν το τραγούδι που θα πει ο Ζέφυρος είναι σε στίχους Καστοριάδη, μάλλον χα χάσετε εμένα! :p
 

Zazula

Administrator
Staff member
Για όποιον ενδιαφέρεται, έκανα έντιτ στην ποστιά μου δύο λεπτά αφότου την είχα αναρτήσει, και δεν σχολίασε τίποτα η vB (η σιωπή των λογισμικών). :D (Όσο για το "χα χάσετε" δεν είναι λάθος, μη βιάζεστε - είχα σκάσει στα χαχανητά όταν το έγραφα.)
 
Τελικά, Count Baltar, σας έπεισε ο Diceman να έρθετε ή όχι ακόμα;

Ας ακριβολογούμε, αγαπητή μου. Ο Ντάισμαν είπε ότι θα προσπαθούσε να με πείσει να μείνω Αθήνα.

Φακτ #1: δεν έχουμε επικοινωνήσει ακόμα

Φακτ #2: κατά πάσα πιθανότητα, θα μείνω έτσι κι αλλιώς Αθήνα -- αυτό σας το λέω για να μη διεκδικήσει τα εύσημα που θα με έπειθε να μείνω. Δεν ξέρω αν θα έρθω όμως. Πρέπει να είμαι φρέσκος για το μεγάλο ιβέντ της επόμενης μέρας.
 
Αμάν πια με την μπάλα! (αυτό δεν είναι το μεγάλο ιβέντ ή κάνω λάθος;)

Έντιτ: Θέλω ιδιαίτερα μαθήματα για τα σημεία στίξης που μετατρέπονται σε φατσούλες...
 
Αμάν πια με την μπάλα! (αυτό δεν είναι το μεγάλο ιβέντ ή κάνω λάθος;)

Έντιτ: Θέλω ιδιαίτερα μαθήματα για τα σημεία στίξης που μετατρέπονται σε φατσούλες...

Να υποθέσω ότι εσείς, αγαπητή μου, θα έρθετε;


(για τέτοιου είδους μαθήματα στον κόμη...)
 
Ως συνήθως έχετε κάνει το νήμα κεραμιδαριό... That's my boys and girls! :-D
 
Top