Petition: Bring Zazcat back

Να επιστρέψει ο Ζαζόγατος;

  • Όχι, ευτυχώς γλιτώσαμε, μια χαρά είναι εκεί που βρίσκεται

    Votes: 3 17.6%
  • Γάτε, ζούμε, για να σε ξαναδούμε

    Votes: 12 70.6%
  • Ποιος είναι ο Παβλάρας;

    Votes: 0 0.0%
  • Είναι μνημονιακός ο γάτος ή αντί;

    Votes: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ/Γαβ γαβ!

    Votes: 2 11.8%

  • Total voters
    17
  • Poll closed .
Δε νομίζεις ότι είναι καιρός να στείλεις τη μοτοσυκλέτα για σέρβις? Θα έχουν φθαρεί τα ελαστικά!
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Άσε, δεν πιάνει αυτό... Εδώ του την λέγανε τόσον καιρό ότι είχαν φθαρεί οι αγκώνες του γάτου... :D
 

Palavra

Mod Almighty
Staff member
[λουλούδια και πεταλουδίτσες]Ζάζουλα;[/λουλούδια και πεταλουδίτσες]

[λουλούδια και πεταλουδίτσες]Ζαζουλάκη;[/λουλούδια και πεταλουδίτσες]

[λουλούδια και πεταλουδίτσες]Ζαζ μας;[/λουλούδια και πεταλουδίτσες]
 

crystal

Moderator
Λοιπόν, κοιτάχτε, υπάρχουν εδώ μέσα άνθρωποι που έβλεπαν τον γάτο κι ίδρωναν (είμαστε πολλοί, απλώς οι υπόλοιποι φοβούνται να μιλήσουν :p) και τώρα γουστάρουμε με τη μοτοσικλέτα, επομένως ΟΧΙ, ΟΧΙ, ΟΧΙ! Εκείνο το δεύτερο θα το έσφαζα κι εγώ τώρα.
 

daeman

Administrator
Staff member
Παλάβρα, Παλαβρίτσα, Παλαβράκι μας, ζήλεψα!
Θα ήθελα κι εγώ, παρακαλώ, τέσσερα από το πρώτο και δύο από το δεύτερο του #22.
Το τρίτο κοντεύω να το φτιάξω, ιδιοκατασκευή, αλλά καθόλου δεν θα με πείραζε αν τα αποπάνω σερβίρονταν σε μια τέτοια ντιζαϊνιά.
Πόσες κάμψεις πρέπει να πάρω και από πού μπορώ να τα παλαβράρω παραλάβω; :D
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Δελτίο Τύπου

Ν ί κ η!

Το Κίνημα Αρμονικής Παλινόρθωσης Ζαζουλόγατου(ΚΑρΠαΖα) ανακοινώνει την ανάσταση του Ζazcat και εκφράζει τις ευχαριστίες του στον χειριστή της αβατάρας του πεζογάτου.
 
Έτσι μπράβο, να βοηθάμε λίγο τους προφήτες να μην εκτίθενται. Γιατί αλλιώς θα σταματήσουν τις προφητείες και η ζωή μας θα γίνει ακόμα πιο γκρίζα.
Κρύσταλ, αν αισθανθείς δυσφορία βλέποντας τον ζαζουλόγατο, μην το ρισκάρεις. Κατευθείαν νοσοκομείο.
 

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Εγώ πολύ φοβάμαι όμως, γιατί ο ιδιοκτήτης του πεζόγατου δήλωσε:
Βέβαια, όπως συμβαίνει και με κάθε άλλη προφητεία στα μέρη μας, η παρουσία του θα είναι τριήμερος. ;)
 

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Η δημοσιογραφική μας ομάδα, μετά από πολύ κόπο και ιδρώτα, ανακάλυψε τα γουεαραμπάουτς του πιο ακριβοθώρητου γάτου της χρονιάς!

 

Zazula

Administrator
Staff member
Μπράβο βρε συ Παλ Αύρα που τον εντόπισες! Ας του ρίξω ένα μελιστάλαχτο μπας και συγκινηθεί κι επιστρέψει (που δεν το βλέπω... :():
 

bernardina

Moderator
Ο λαός απαιτεί να γυρίσει το γατί! Μπιτς Νατ!


Έτσι αποκαθίσταται και η αλήθεια, γιατί εγώ νόμιζα πως ήταν αυτός εδώ, που περνούσε τη γνώση σε άλλους

 

Zazula

Administrator
Staff member
To βράδυ της Παρασκευής 9 Αυγούστου παρέλαβα κρυπτικό μήνυμα αποτελούμενο μόνον από ένα χαρτί τουάλ κρεμ 160 γραμμαρίων διπλωμένο στα τέσσερα με το μόνο γραμμένο πάνω του να είναι το αποσιωπητικό σημείο στίξης, συνοδευόμενο από στικάκι usb 3.0 φορμαρισμένο σε exFAT με το βιντεάκι που ακολουθεί· σε αυτό διακρίνεται καθαρά ο Ζαζουλόγατος, με τα μαλλιά του βαμμένα ξανθά (!), να τραγουδάει το —ως φαίνεται— υπόλοιπο μέρος του κρυπτικού του μηνύματος: http://www.youtube.com/watch?v=CrQAdM581Pk&t=2m26s. Όλες αυτές τις μέρες προσπαθώ απεγνωσμένα να αποκωδικοποιήσω το πιθανότατα πολυεπίπεδο μήνυμα του παλιόφιλού μου :cry: ...χωρίς δυστυχώς μέχρι στιγμής επιτυχές αποτέλεσμα... :( Δεν ξέρω καν τι να υποθέσω... :s

 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Πάντως πάχυνε λίγο από τότε που έκοψε το γυμναστήριο ή ιδέα μου είναι;
 

Earion

Moderator
Staff member
Πόσο θα διαρκέσει το ζέσταμα; Έλα! Ο αγώνας περιμένει.
 
Top