Δεν πά' να χτυπιέστε...

curry

New member
Palavra, αφού μετονομάζεσαι σε Pavlaras, άντε σιγά-σιγά να αλλάζεις και αβατάρα. Σου προτείνω Αυλωνίτη σε ρόλο Παυλάρα στο "Λατέρνα Φτώχεια και Φιλότιμο". :D:D:D
 

Attachments

  • pavlaras.jpg
    pavlaras.jpg
    6.9 KB · Views: 247

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Αντρουπίς! Αντί να με υποστηρίξεις... Αν είναι να αλλάξω αβατάρα πάντως, θέλω κάτι πιο μπρουτάλ.
 

curry

New member
Τι να σε υποστηρίξω, είναι χαμένο το παιχνίδι πλέον... Ου μπλέξεις!

Ναι, αλλά τον λένε Παυλάρα!
 
Ναι, αλλά τον λένε Παυλάρα!

Έλα, μωρέ, τώρα, εκεί θα κολλήσουμε; Αφού το θέλει πιο μπρουτάλ η κοπέλα. Κι ο Αυλωνίτης μπορεί να είναι Παυλάρας, αλλά είναι και σαν τον Γουίνι δε Που, για αγκαλίτσες. Ρίξε μια αβατάρα Φέρμα, σε πόζα πολύ Καλωσήρθε το δολάριο, να δεις.
 
Όχι βρε, αφού σε λίγα χρονάκια (κάπου το 2012 νομίζω) έρχεται η συντέλεια του κόσμου. Το είδα στην Δρούζα!
Και για το 1997 τα ίδια λέγανε κι εγώ δε διάβαζα στο σχολείο, γιατί τι να την κάνεις τόση γνώση αφού δε θα ζεις, και μετά όχι μόνο δεν τελείωσε ο κόσμος, αλλά ήρθαν και οι εξετάσεις και πού να τα μάθεις όλα τελευταία στιγμή, ειδικά αυτή τη βιολογία, αλλά ευτυχώς η συμμαθήτριά μου η Κατερίνα με άφησε να αντιγράψω τον κύκλο του Krebs και ούτε γάτα, ούτε ζημιά. (άσχετο)
 

curry

New member
Λοιπόν, αυτό το νήμα έχει τεράστια ποικιλία θεμάτων: γλωσσικά, καταστροφολογικά, ελληνικός κινηματογράφος. Πραγματικά, ο τίτλος τού πάει γάντι (αν και μάλλον άλλο πράγμα ήθελε να πει ο ποιητής)!
 

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Εντωμεταξύ, έχετε προσέξει ότι όποτε μας χωρίζουν και μας βάζουν στο σωστό νήμα, δε βγάζουμε άχνα;;; Λες και μας εξιτάρει το να καταστρέφουμε θύματα νήματα αμέριμνα και ανυποψίαστα, με εντελώς μα εντελώς άσχετο θέμα.
 

curry

New member
Μα είναι όπως όταν ήμαστε μικρά, που μας έπαιρνε ο ύπνος οπουδήποτε και οι γονείς μάς πήγαιναν αγκαλιά στο κρεβατάκι μας!

Έχω ξεφύγει σήμερα αλλά υπάρχει λογική εξήγηση: μόλις βγάλαμε εισιτήρια διακοπών!
 

Zazula

Administrator
Staff member
Όποιος ορίσει τι είναι οφτόπικ στην κατηγορία "Discussing anything under the sun" (ήγουν δωμέσα), κερδίζει οφίτσιο μοδεράτορος με προνομιούχο θέση πάρκινγκ και άλλα φριτζ μπένεφιτζ.
 
Όποιος ορίσει τι είναι οφτόπικ στην κατηγορία "Discussing anything under the sun" (ήγουν δωμέσα), κερδίζει οφίτσιο μοδεράτορος με προνομιούχο θέση πάρκινγκ και άλλα φριτζ μπένεφιτζ.

Το λεξιλογικό κατεβατό που θα αναρτήσει όπου να 'ναι ο Νίκελ.
 

nickel

Administrator
Staff member
It's officially the silly season. Και δεν πά' να χτυπιέστε... Κανένας μοδεράτορας δεν θα σας κουνήσει αποδώ μέσα.
 

Zazula

Administrator
Staff member
Τι είναι τα φριτζ μπένεφιτζ;
Λεκτικό πορτμαντό, προϊόν άνομης και κατοχικής λεκτικής διασταύρωσης του Fritz "Γερμανός στρατιώτης" και του fringe benefits "παροχές πρόσθετες ή/και σε είδος". Περιλαμβάνει μαστίγια διάφορα, πηλήκιο δερμάτινο τύπου SS και γυαλιστερές ημιενδρομίδες. Το απόλυτο φετίχ για τον wannabe moderator & moderatrix.
 
Και γω που νόμιζα, βρε Ζαζ, ότι ήταν παροχές ψυγείου. (ζαμπονάκια, τυράκια, παγωτάκια, μπιρίτσες και άλλα ωραία)
 
Top