Τεχνικό πρόβλημα

Katsik35

Member
Συμφορουμίτες χρειάζομαι τη βοήθειά σας!

Όταν επιχειρήσω να συνδεθώ, βγαίνει αυτό:

https://i.postimg.cc/QMJXRwQ5/Screenshot-2024-08-29-at-08-33-21.png

Το φαινόμενο εμφανίζεται μόνον στον λάπτόπ, όχι στον επιτραπέζιο ούτε στο τηλέφωνο (και τα τρία είναι Apple).

Καμιά ιδέα; Ευχαριστώ.

(Καλημέρα είπα; Δεν είπα. Καλημέρα!)
 

m_a_a_

Active member
Μου το 'βγαλε κι εμένα αυτό πριν από 4-5 μέρες, επίσης στο λάπτοπ (τη μόνη από τις συσκευές μου που 'ναι Apple). Για αρκετές ώρες δεν μπορούσα να μπω στον ιστότοπο. Η αλήθεια είναι πως εκείνη την ώρα δε δοκίμασα από άλλη συσκευή, αλλά το επόμενο πρωί το πρόβλημα φάνηκε να έχει επιλυθεί, οπότε φαντάστηκα ότι θα 'ταν τίποτε σερβερικό, που έτσι κι αλλιώς δεν τα κατέχω... Τώρα όμως που βλέπω ότι κι άλλος ήρθε αντιμέτωπος με το ίδιο κώλυμα, είπα ότι μάλλον είναι φρόνιμο να το αναφέρω κι εγώ...
 

daeman

Administrator
Staff member
Μου το βγάζει κι εμένα από χθες στον υπολογιστή (Windows 11 PC, στο οποίο δεν έχει αλλάξει κάτι από προχθές μέχρι χθες), αλλά ευτυχώς με ένα refresh (F5) μπαίνω κανονικά στη Λεξιλογία.
 

daeman

Administrator
Staff member
Ωχ, τώρα και δεύτερο σύμπτωμα: όταν πάω να μπω σε ένα νήμα, βγάζει αυτό:
Screenshot 2024-08-29 174616.png

Και πάλι όμως, με ένα refresh συνέρχεται. Αλλά κι όταν πήγα να επισυνάψω την παραπάνω εικόνα, μόνο με την τρίτη τα κατάφερα, τις δύο πρώτες φορές μού έβγαλε μήνυμα "Oops, we ran into some problems".

Δεν είναι καλά σημάδια αυτά.
 

Katsik35

Member
Όντως, με ένα refresh, το πρόβλημα εξαφανίζεται - ευχαριστώ για την υπόδειξη - αλλά, όπως λέει ο daeman,"δεν είναι καλά σημάδια αυτά".
 

lexx

Administrator
Καλησπέρα! Θέλω να πιστεύω ότι κατάφερα να τα διορθώσω αυτά τα ζητήματα με κάτι αλλαγές που έκανα.
 

LinguaClash

Member
Καλημέρα, κι εμένα μου το βγάζει αλλά στο κινητό, όχι στο λαπτοπ. Μου το είχε βγάλει πριν από δυο μέρες που είχα δοκιμάσει να μπω και τώρα που είδα τα μηνύματα ξανοδοκίμασα το κινητό και μου το βγάζει πάλι. Στον υπολογιστή δουλεύει μια χαρά.
 
Last edited:
Top