Το νήμα του Θανάση

Zazula

Administrator
Staff member
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις ευχές σας! Να 'στε όλοι καλά και να σας χαίρονται αυτοί που σας αγαπούν. :) Για γλυκάκι, όποτε βρεθούμε. ;) Και, σόρι που χάνομαι κάποιες φορές, αλλά δουλεύω ως σαν μαύρος: :D
 

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Dr. Sakis, χρόνια πολλά, μαν, και ότι επιθυμείς να το πάθεις, πολλές δουλειές, πελάτες καλοπληρωτές, υγεία, ευτυχία και όλα τα καλά! (Ξέχασα τίποτα; :D)
 

Zazula

Administrator
Staff member
Θανάσης vs. Άγιος Βαλεντίνος (βοήθειά μας)

Το νήμα τού Θανάση εορτάζει την ημέρα των ερωτευμένων με το μεγαλειωδέστερο λυρικό έπος τής ελληνικής γραμματείας, τον Ραντάην Έρω (αγγλ. Runtime Erro):

Και για να καλυφθούν και οι μη εορτάζοντες, η του ρεαλιστικού ρεύματος εσωρόκ ποπομπαλάντα Βρίσκω Ξένα Σλιπ:
 

nickel

Administrator
Staff member
Έλα, ρε Ζαζ, εσύ που ξέρεις τα πολλά κι ο νους σου κατεβάζει, δεν γίνεται να βρεις ένα κόλπο να μη γιορτάζουμε τα γενέθλια κάθε χρόνο; (Κάτι καλύτερο από την κατάργηση του εορτασμού, γιατί ούτε αυτή είχε δραστικό αποτέλεσμα.)

Πολύχρονος!
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Χρόνια πολλά και καλά, Σάκη μας! (Πώς νιώθεις που μπαίνεις στα 30;)
 

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Και τώρα, που όλοι ευχηθήκαμε στον Ζαζουλέα
Χρόνια πολλά...
ανακαλύψαμε επιτέλους πού βρίσκεται ο ZazCat: :D


 

Elsa

¥
Χρόνια πολλά, δημιουργικά και χαρούμενα, Ζαζ! :clap:
Άργησα, αλλά κι εσύ λείπεις μάλλον, οπότε μπορεί να μη το πάρεις χαμπάρι...:eek:
 

Zazula

Administrator
Staff member
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές — η τούρτα (#75) ήταν, ως ώφειλε, πηγμένη στην τρούφα κι ο γάτος στη γωνιά του! :)
 

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Εγώ ήρθα να ευχηθώ στο κατάλληλο νήμα, μιλιόνι αουγκούρι, κρόνια πολλά!
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Εγώ ήρθα να ευχηθώ στο κατάλληλο νήμα, μιλιόνι αυουγκούρι, κρόνια πολλά!
Εγώ είχα ξεχάσει ότι είχαμε και νήμα του Θανάση. Χρόνια πολλά κι από δω, λοιπόν!
 
Top