Το κρασάκι του Τσου!

ΟΚ, αυτό είναι ό,τι πιο αστείο έχω δει το 2008. Τύφλα να 'χει ο John Woo!


ΥΓ: Ξέρω ότι υπάρχει ξεχωριστό νήμα για αστεία βιντεάκια, αλλά εδώ μιλάμε για υπερπαραγωγή._
 
Last edited by a moderator:

Elsa

¥
Να 'σαι καλά βρε παιδί μου, δάκρυσα απ' τα γέλια!
Κείμενο, κίνηση, κουστούμια...Αριστούργημα! Ποιo Kill Bill ...:D
 

nickel

Administrator
Staff member
Κάποιος να με σηκώσει αποκάτω, έχω να κάνω και δουλειά... Α, ωραία, ήρθαν τα παιδιά μου. Άκουσαν τις φωνές μου κι ανησύχησαν!
 
Δεν στερεύουνε τα δάκρυά μου από τα γέλια, σου είπαααααα... :-DDDD
 
Αποδεικνύεται πέραν πάσης αμφιβολίας ότι η ελληνική είναι η μητέρα και των ιαπωνικών (κι αφήστε τον sarant να λέει ό,τι θέλει).
Πολύ καρπερή η άτιμη...
 
Last edited:
Παίδες, εγώ δεν το βρήκα αστείο. Χρήζω βοηθείας;

(Ναι; Γεια σας, ο σπαζο κλαμπάνιας είμαι.)
 

nickel

Administrator
Staff member
Χρήζω βοηθείας;
Όχι, Γιάννη μας, το καταλαβαίνουμε. Απλώς εμείς (οι παραπάνω) είμαστε λάτρεις του σουρεάλ, του πού πήγε και το σκαρφίστηκε ο άτιμος. (Ίσως να είναι καλύτερα και τα γιαπωνέζικά μας. Εγώ έχω πάρει το Ρόουερ.)
 
Κοντεύω να κατουρηθώ απο τα γέλια!
Αν δεν ήμουν σε δημόσιο χώρο, θα το είχα αφήσει να συμβεί...
Πάντως πάρα πολύ καιρό είχα να δακρύσω γελώντας.

Χύνω Όμο, αχ τι κάνω

Βρείτε τους και καλέστε τους στο επόμενο μήτινγκ!
 

anna

¥
Παίδες, εγώ δεν το βρήκα αστείο. Χρήζω βοηθείας;

(Ναι; Γεια σας, ο σπαζο κλαμπάνιας είμαι.)
Ούτε εγώ το βρήκα αστείο, καθόλου μάλιστα. Μήπως πρέπει να ζητήσουμε και οι δύο βοήθεια;
Και μάλιστα είδα ένα λεπτό, μου φάνηκε γελοίο και το έκλεισα, διάβασα τα υπόλοιπα διθυραμβικά ποστ και είδα και το υπόλοιπο μήπως και έχω χάσει κάτι. Δυστυχώς, δεν είχα χάσει τίποτα...
 
Την πρώτη φορά που το είδα παραξενεύτηκα κάπως, αλλά τη δεύτερη (που παρακολουθούσα και το ταινιάκι ταυτόχρονα) κόντεψα να πάθω κι εγώ το ίδιο με τον Κόμη (Doctor; ). Και ήμουν κι εγώ σε δημόσιο χώρο.

Περιττό να σας πω ότι το κρασάκι του Τσου είχε φύγει πάραυτα σε όσους γνωρίζω κι εκείνοι με τη σειρά τους σε άλλους τόσους κ.ο.κ...

Το θεωρώ εύκολα το γιουτιουμπάκι του τριμήνου (το προηγούμενο ήταν εκείνη που έκανε στριπτήζ στον καλό της μέσω msn κι έφαγε τη ντουλάπα της στο κεφάλι).

:D

"Ούγκω, κάτσε!"
 
Βρείτε τους και καλέστε τους στο επόμενο μήτινγκ!
Τελικά, μπορεί και να γίνει πραγματικότητα η επιθυμία σου. Δύο από τους συντελεστές είναι πρώην συνάδελφοι συναδέλφου. :)
 
Top