Άλλαξε κάτι στην εμφάνιση των πρόσφατων ποστ;

natandri

New member
Πριν από λίγο που μπήκα στο φόρουμ, είχε εξαφανιστεί η λίστα με τα πρόσφατα ποστ και στη θέση της είδα αυτό
Welcome to nginx!

If you see this page, the nginx web server is successfully installed and working. Further configuration is required.

For online documentation and support please refer to nginx.org.
Commercial support is available at nginx.com.

Thank you for using nginx.


Έκανα εγώ κάτι; αν ναι, πώς θα το διορθώσω; αν όχι, τι να κάνω; Βοήθεια!
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Είναι απόνερα της χτεσινής μεταφοράς του φόρουμ σε άλλον σέρβερ. Δοκίμασε να πατήσεις Ctrl-F5 και αν επιμένει να εμφανίζεται αυτή η ένδειξη, θα χρειαστεί να καθαρίσεις την κας του ιστοπλοϊκού σου (ή, απλώς, να περιμένεις λίγο, μήπως η κατάσταση εξομαλυνθεί από μόνη της).
 

nickel

Administrator
Staff member
Μου λένε ότι υπάρχει πρόβλημα και στα συνημμένα αρχεία, το οποίο θα λυθεί επίσης κάποια στιγμή.
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Ανάρτηση. Αλλά όχι η σισπανσιόν. Η άλλη. :-)
Συγγνώμη, αλλά εγώ από τότε που οδηγώ αυτοκίνητο, εδώ και .... χρόνια, "σουσπανσιόν" την ξέρω. Ο μπαρμπα-Μήτσος στο συνεργείο ποτέ δεν την είπε "σισπανσιόν".
 

nickel

Administrator
Staff member
Καλημέρα.

Έχεις δίκιο. Σουσπασιόν, για την ακρίβεια, λέει ο μπαρμπα-Μήτσος του συνεργείου (τον οποίο, όπως γνωρίζεις, σπάνια συναντώ). Με παρέσυραν τα λόγια των λεξικών. (Το «λόγια» το διαβάζουμε με ή χωρίς συνίζηση.)

Μια πλακίτσα ήθελα να κάνω, σε δύσκολες ώρες της νύχτας. Το ελληνικό λεξιλόγιο περιλαμβάνει και το ποστ και την ανάρτηση (και το ποστάρω και το αναρτώ) και τα χρησιμοποιούμε κατά το δοκούν και ανάλογα με τα συμφραζόμενα και το επίπεδο του λόγου. Έτσι δεν είναι;
 

SBE

¥
Από χτες συμβαίνει το εξής: όποτε παώ να κοιταξω λεξιλογία μου ζητάει login, μου βγάζει καλωσήρθες SBE κλπ και μετά από δυο λεπτά μου ξαναζητάει login. Το πρόβλημα είναι άραγε από τη δική μου μεριά ή από το φόρουμ;
 

nickel

Administrator
Staff member
Από τη δική σου μεριά και μόνο. Οπωσδήποτε θα τσεκάρεις κάτι που θα του λέει να σε θυμάται. Αλλά μπορεί να είναι και άλλες επιπλοκές, πάντα στον δικό σου υπολογιστή.
 

SBE

¥
OK, νέα μέρα σήμερα, για να δούμε πώς θα εξελιχτεί το φαινόμενο.
 
Top