Επειδή δεν είμαστε μόνο μεταφραστές!

EleniD

New member
Καλημέρα σε όλη την ομάδα.
Μου έχετε κρατήσει το ενδιαφέρον με ένα σωρό αναρτήσεις, με έχετε βοηθήσει στιγμές που έχω κολλήσει, έχουμε κοινά ενδιαφέροντα.
Σκέφτηκα λοιπόν να σας συστήσω το καινούργιο μου μωρό, το (σχεδόν) νεοσύστατο blog μου που ξεκίνησα με τη δημοσιογραφική μου ιδιότητα: http://myfortysomethingworld.wordpress.com/
Θα χαρώ πολύ να διαβάσω τα σχόλιά σας!

Σας φιλώ,
Ελένη
 
Καλοτάξιδο, Ελένη! Άμα βάλεις και εναλλακτικές συνταγές για μαμάδες -και όχι μόνο, όπως κηραλοιφή, σπιτικό κεφίρ, επιστροφή στην πατροπαράδοτη άρνικα, κτλ., θα σε διαβάζω κάθε μέρα! :p
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Ώπα, άρχισαν κι οι παραγγελιές!

Καλοτάξιδο κι από εμένα (αν και η επίσκεψη με έκανε να νιώσω όπως ο κάπτεν Κουκ στον Ειρηνικό: άφωνος μπροστά στο απόλυτο άγνωστο). :p
 

EleniD

New member
Σε ευχαριστώ πολύ!
Παραγγελιές δεκτές και μου δίνεις ιδέες για νέα ενότητα "του σπιτιού".
Οσονούπω! Στο μεταξύ, μπορείς να δεις συνταγή για scrub - που τη δοκίμασα αλλά μου βγήκε μάσκα...
 

EleniD

New member
Ώπα, άρχισαν κι οι παραγγελιές!

Καλοτάξιδο κι από εμένα (αν και η επίσκεψη με έκανε να νιώσω όπως ο κάπτεν Κουκ στον Ειρηνικό: άφωνος μπροστά στο απόλυτο άγνωστο). :p

Ευχαριστώ!
 

bernardina

Moderator
Μπήκε κιόλας στα Αγαπημένα! :-) Καλοτάξιδο, με πολλούς πιστούς συνταξιδιώτες.
 

EleniD

New member
Ευχαριστώ. Περιμένω ...επικοικοδομητικά σχόλια και δεχόμαστε παραγγελίες για θέματα που ενδιαφέρουν γυναίκες/γυναίκες fortysomething.
 
Διάβασα την ανάρτηση για την κηραλοιφή! Μπράβο! Παιδιά, δοκιμάστε την και δεν θα χάσετε...σωτήρια και 100% φυσική!
 

EleniD

New member
Είδα ότι η κηραλοιφή είχε σουξέ και σκέφτηκα να ασχοληθώ με κάτι ακόμη που δεν πολυγνωρίζουμε: τους σπόρους chia. Θα μου πείτε, πώς ο συνειρμός των chia με την κηραλοιφή; Ακατανόητο αλλά συνέβη! Αφού δυο μέρες τώρα γράφω περί διατροφής, είπα να το συνεχίσω αύριο με τα σποράκια. Κι αν έχετε ιδέες για ωραίες συνταγές προτείνετέ τις γιατί δεν τους έχω δοκιμάσει...
 
Top