Σελίδες στα ελληνικά

Παίδες, εξαφανίστηκε αίφνης τούτο δω το πραγματάκι που έβγαινε στον γούγλη μου. Τι έγινε; Γνωρίζει κάνας γκουρού; Πώς γυρίζει;
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
:confused: Εννοείς αυτές τις δύο επιλογές, κάτω αριστερά, στη λίστα Ο ιστός;

Istos.JPG
 
Ρίχνεις ένα screenshot; Τα μενού του Google σε ποια γλώσσα είναι;

Πήγαινε στην κεντρική της google.gr. Αν υπάρχει επιλογή "διαθέσιμο στα ελληνικά" ή κάτι τέτοιο, πάτα το.
 
Ρίχνεις ένα screenshot; Τα μενού του Google σε ποια γλώσσα είναι;

Πήγαινε στην κεντρική της google.gr. Αν υπάρχει επιλογή "διαθέσιμο στα ελληνικά" ή κάτι τέτοιο, πάτα το.

Αυτό ήταν. Μερσί.
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Η ίδια ερώτηση και από μένα:

Πήγα στις επιλογές γλώσσας, όπου όντως ήταν ξετσεκαρισμένα τα ελληνικά (δεν ξέρω γιατί) και τα τσεκάρισα. Αλλά δεν άλλαξε τίποτα, πάλι δεν μου βγάζει στην αριστερή πλευρά την επιλογή "Αποτελέσματα στα ελληνικά" και "Αποτελέσματα από Ελλάδα".
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Έκλεισες το ιστοπλοϊκό σου μετά την αλλαγή; Έκανες αντιμπισκοτικές κινήσεις;
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Το έκλεισα και το ξανάνοιξα. Τίποτα. Το μόνο που μου βγάζει στην αριστερή πλευρά είναι αυτά που βλέπεις:
 

Attachments

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    6.1 KB · Views: 168
Αλεξάνδρα, πήγαινε στην γραμμή αναζήτησης του google και γράψε google.gr. Μπες από εκεί στο ελληνικό google.
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Το ελληνικό Google χρησιμοποιώ. Μέχρι πρόσφατα έβγαζε στην αριστερή πλευρά τις χρήσιμες επιλογές, ξαφνικά εξαφανίστηκαν, χωρίς να ξέρω γιατί.
 
Μα αυτές δεν είναι οι επιλογές του ελληνικού google. Δοκίμασε να γράψεις "google.gr" στην αναζήτηση και μπες από εκεί. Αν σου βγάλει ξανά την σελίδα στα αγγλικά, πάτα control+shift+r.
 
Άντε παλι τα ίδια! Και κανένα από τα παραπάνω κόλπα δεν λειτουργεί! Καμιά ιδέα;
 
Άδειασε την cache σου και ξαναδοκίμασε. Στον firefox είναι: menu tools>clear recent history (επιλέγεις everything στο time range και μόνο την cache).
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Ουπς. Μη βιάζεσαι. Ο ελληνικός γκούγκλης είναι αλλιώτικος σήμερις.



Αν έχεις αυτή την οθόνη, πάτησε στο Περισσότερα.

Διόρθωση: Στο Εργαλεία αναζήτησης.
 

Attachments

  • googsim.JPG
    googsim.JPG
    35.9 KB · Views: 370
Top