Η Μαντόνα στην Ελλάδα!!!

andy

New member
Το καλύτερο μουσικό νέο που έχω ακούσει τελευταία!

Από το in.gr:

Και όμως, οι φήμες επιβεβαιώθηκαν. Το απόλυτο είδωλο της ποπ, η Μαντόνα έρχεται στην Ελλάδα. Η συναυλία είναι το Σάββατο 27 Σεπτεμβρίου στο Ολυμπιακό Στάδιο.

Δύο χρόνια μετά την Confessions Tour -την πιο πετυχημένη εμπορικά τουρνέ από γυναίκα καλλιτέχνη- η Μαντόνα «ξαναχτυπά» με την Sticky & Sweet Tour για την προώθηση του νέου της, ενδέκατου, άλμπουμ Hard Candy, που ήδη είναι Νο1 σε πωλήσεις σε 27 χώρες, μεταξύ των οποίων και η Ελλάδα.

Το ευρωπαϊκό σκέλος της περιοδείας της Μαντόνα ξεκινά στο Κάρντιφ της Ουαλίας στις 23 Αυγούστου, ενώ στις ΗΠΑ αρχίζει στις 3 Οκτωβρίου. Η περιοδεία περιλαμβάνει επίσης το Μεξικό και χώρες της Λατινικής Αμερικής.

Τα εισιτήρια για την πολυ-αναμενόμενη Sticky & Sweet Tour της Μαντόνα ήδη γίνονται ανάρπαστα σε ολόκληρη την Ευρώπη και τη Βόρεια Αμερική και γι' αυτό σε πολλές πόλεις προστέθηκε και δεύτερη συναυλία.

Η προπώληση εισιτηρίων για τη συναυλία στο ΟΑΚΑ ξεκινά στις 27 Ιουνίου στα Ticket House και Ticketpro.gr

Δάκρυα χαράς και συγκίνησης...
 

nickel

Administrator
Staff member
Τέλος Σεπτέμβρη; Α καλά... Μέχρι τότε έχουμε Euro, Ολυμπιακούς, σεισμούς, καταποντισμούς, τα μπάνια του λαού, ποιος ζει και ποιος πεθαίνει!
 

andy

New member
Ναι, αλλά κι εγώ που δεν είμαι αθλητικός τύπος, με κάτι πρέπει να ασχοληθώ. Εσείς Ρεχάγκελ, εμείς Μαντόνα. :)
 
Χαίρομαι πολύ για τα νέα, αλλά λυπάμαι την τσέπη μου. :(
Ejekt, PJ Harvey, Leonard Cohen, Bjork, Lenny Kravitz και τώρα Madonna (και κάποιοι άλλοι τον Οκτώβρη που δεν σας ενδιαφέρουν)...
Πρέπει ή να βρω σπόνσορα ή να ψάξω τις διασυνδέσεις μου μπας και κάτσει καμιά πρόσκληση...
 
Επίσης, το πιο φθηνό εισιτήριο 8Ο ευρουλάκια!

Αντιγράφω από το yupi.gr:

ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ:

Η προπώληση των εισιτηρίων για την "Sticky and Sweet" εμφάνιση της Madonna στην Ελλάδα θα ξεκινήσει στις 27 Ιουνίου και οι διαβαθμίσεις των τιμών τους ( Price Level ) είναι :

Τιμές Εισιτήριων

PL1 ( VIP ) 250 euro * καθήμενοι σε αριθμημένες θέσεις στην ειδική VIP περιοχή στις κερκίδες του σταδίου

PL2 110 euro * καθήμενοι σε αριθμημένες θέσεις στις κερκίδες του σταδίου

PL3 100 euro * καθήμενοι σε αριθμημένες θέσεις στις κερκίδες του σταδίου

PL4 85euro* καθήμενοι σε αριθμημένες θέσεις στις κερκίδες του σταδίου

PITCH A 90 euro * όρθιοι , γενικής εισόδου στην αρένα, αλλά σε ειδική περιοχή μπροστά από τη σκηνή

PITCH B 80 euro * όρθιοι γενικής εισόδου στην αρένα



Σημεία προπώλησης και ώρες λειτουργίας

ΤΙCKET HOUSE

AΘΗΝΑ Πανεπιστημίου 42 (Εντός Στοάς) - Τηλ: 210 3608366
Ωράριο λειτουργίας: Δευτέρα - Παρασκευή 10:30-18:30 Σάββατο: 10:30-16:00


ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Πλατεία Αριστοτέλους 10 ( Tαμείο 2 Κινηματογράφου Ολύμπιον) - Τηλ: 2310 378691
Ωράριο λειτουργίας: Δευτέρα - Παρασκευή 10:30-18:30 Σάββατο: 10:30-16:00


TICKETPRO.GR ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ON LINE
www.ticketpro.gr 24 ώρες το 24ωρο

Θα υπάρχει ένα όριο αγοράς 6 εισιτηρίων ανά άτομο
 

nickel

Administrator
Staff member
Σπαστική αντίδραση, λόγω ημέρας:

Ναι, αλλά ας μην ξεχνάμε ότι μία είναι η Μαντόνα. Το λένε κι οι Ιταλοί: Μαντόνα μία.

 
Ναι, και για lap dance, γιατί έχω τρελό σεβντά και δεν ξέρω πού να πω τον πόνο μου.
 

katerinaki1985

New member
Γεια χαρά σε όλους!! Όποιος ενδιαφέρεται για εισιτήριο για τη συναυλία της Μαντόνα στο Οακα στις 27 του μηνός, ας μου στείλει mail στη διεύθυνση [email protected].Ευχαριστώ!!:)
 

nickel

Administrator
Staff member
Γεια χαρά, Κατερινάκι. Επειδή, σαν φτωχός πλην τίμιος αντιμινιστρέιτορ, οφείλω να προστατεύσω τα μέλη της Λεξιλογίας από σπάμερ, κάνε τον κόπο, σε παρακαλώ, να μου πεις, με προσωπικό μήνυμα, πώς διαθέτεις αυτά τα εισιτήρια, με ποια ιδιότητα. Αν δεν μου δώσεις ικανοποιητική εξήγηση, θα πρέπει να σβήσω το μήνυμά σου.
 

nickel

Administrator
Staff member
Ε, να μην τη σβήσω τότε. Τόσοι και τόσοι την άφησαν. Αλλά μπορώ να κάνω πείραμα πώς είναι να διαγράφεις μέλος και να μένουν τα μηνύματά του.
 

Zazula

Administrator
Staff member
Λογικά με permaban (και κατόπιν συναρίθμηση του χρήστη με τους troubled users) δεν διαγράφονται τα μηνύματά του.
 
Top