Αμάν πιά!

Λοιπόν, επειδή παραέχει γίνει το κακό με τα διάφορα μέλη που αναγράφουν μυστήρια λοκέισιον στα προφίλ τους, θέλω να ξεκαθαρίσω ότι η Πετροθάλασσα είναι υπαρκτός τόπος.

Όπως και η Πικροθάλασσα, η Neverland και το Bikini Bottom.
 
... θέλω να ξεκαθαρίσω ότι η Πετροθάλασσα είναι υπαρκτός τόπος.
Όπως και το Βλαδιβοστόκ εξάλλου. ;)

(Πού είναι το πρόβλημα με τα μυστήρια locations;)
 

Zazula

Administrator
Staff member
Κόμη, εάν διαβάσεις προσεκτικά το προφίλ μου (και πιο συγκεκριμένα το occupation), θα καταλάβεις πού πραγματικά βρίσκεται το Bikini Bottom. :D
 

nickel

Administrator
Staff member
Λοιπόν, Κόμη, πρέπει να φτάσανε μέχρι Αγγλία οι κραυγές σου γιατί ένας καλός κύριος εδώ έχει αλλάξει το Location του σε: «all right then, Northfield/Edgbaston». Δεν θυμάμαι τι είχε πριν, αλλά πρέπει να φοβήθηκε το μάτι σου που γυάλιζε.
 
Ο κόμης κόμης και αριστοκράτης. Εγκώ ταπεινός ντούλος, ξένο παιντί, πρώην κατοικία φτωχοκαλυβάκι. Αμα πει κόμης jump up in the air and stay there until I say you can come down, εγκώ υπακούει
 
Αμα πει κόμης jump up in the air and stay there until I say you can come down, εγκώ υπακούει

Και ιδού, ιδού! Στις πάμπολλες ικανότητές μου προστίθεται και η ικανότητα να προκαλώ μετεωρισμούς. :cool:
 
Και ιδού, ιδού! Στις πάμπολλες ικανότητές μου προστίθεται και η ικανότητα να προκαλώ μετεωρισμούς. :cool:
:D
Μόλις γυρίσω σπίτι το βράδυ, θα σου ανεβάσω το Levitate me (Pixies βεβαίως), τρελέ κόμη.
 
Top