Ξυπνάει ο Τούρκος μέσα μου...

...όταν βλέπω τη νέα μόδα, που τα κοριτσάκια φοράν αυτά τα φαρδουλά παντελονοειδή (σαλβάρια να τα πω;) που στενεύουν προς τα κάτω, κι από κάτω το πεδιλάκι (όσο κι αν φρικάρω με το γυμνό πόδι). Και γεννιούνται εντός μου φαντασιώσεις ανατολίτικες, όπου μπουκάρω στο γυναικωνίτη σκέτος πασάς, και διαλέγω το ουρί της ημέρας...
 

curry

New member
Δηλαδή, καλό θα ήταν να αποφύγουμε αυτό το ντύσιμο την Παρασκευή, ε; Μην πάθουμε κάνενα χουνέρι οι λεξιλόγιες! :D
 
ξυπνάει ο Τούρκος μέσα σου;;; Σαλβάρια είναι, σωστά τα είπες.

και πού να δεις το "πάντρεμα της Ανατολής με τη Δύση"! Έχεις δει ποτέ σαλβάρι σε συνδυασμό και καουμπόικη μπότα;

Ζούπερ
 
Και γεννιούνται εντός μου φαντασιώσεις ανατολίτικες, όπου μπουκάρω στο γυναικωνίτη σκέτος πασάς, και διαλέγω το ουρί της ημέρας...

Οι διαθέσεις σας μεσημεριάτικο, κόμη, μ' αφήνουν άφωνη! :eek:
 
Οι διαθέσεις σας μεσημεριάτικο, κόμη, μ' αφήνουν άφωνη! :eek:

Ήταν πρωινές διαθέσεις, που σύρθηκαν μέχρι το μεσημέρι, και τώρα, μετά από μια γερή μερίδα γάβρο με βλίτα και τζατζικάκι πάνε να κοιμηθούν...
 
Ήταν πρωινές διαθέσεις, που σύρθηκαν μέχρι το μεσημέρι, και τώρα, μετά από μια γερή μερίδα γάβρο με βλίτα και τζατζικάκι πάνε να κοιμηθούν...

Ακόμα κι αν δεν πήγαιναν να κοιμηθούν, μετά το τζατζικάκι, δύσκολα θα βρίσκατε/πείθατε παρτενέρ, κόμη!
Bonne sieste! :)
 

Zazula

Administrator
Staff member
Λάθος μέγα, φιλτάτη cythere - αυτό ακριβώς είναι το μυστικό του όπλο να τις ρίχνει (ξερές)! :D
 
Ακόμα κι αν δεν πήγαιναν να κοιμηθούν, μετά το τζατζικάκι, δύσκολα θα βρίσκατε/πείθατε παρτενέρ, κόμη!
Bonne sieste! :)

Μα είναι απλό, αγαπητή μου, την πείθεις να συμμετάσχει στην τζατζικοκατάνυξη, και μετά δεν υπάρχει πρόβλημα!

Κατά τα άλλα σας μερσώ ευγενικώς και την πίπτω δια σιέσταν, υγιεινή και εποικοδομητική.
 

Zazula

Administrator
Staff member
Μα είναι απλό, αγαπητή μου, την πείθεις να συμμετάσχει στην τζατζικοκατάνυξη!
Αν το κάνεις αυτό, μετά καίγονται απ' τις ανάσες οι μαξιλαροθήκες κατά τη διάρκεια της σιέστας, κι αποκτούν κάτι τρύπες σούκανταρ (true story). :D
 
Λάθος μέγα, φιλτάτη cythere - αυτό ακριβώς είναι το μυστικό του όπλο να τις ρίχνει (ξερές)! :D


Ωπ! Δεν το είχα δει αυτό πριν.

(μπαϊδεγουέι, κάτι πρέπει να κάνουν οι διαχειριστάδες με αυτό το βιολί που δεν ενημερώνεσαι αν έχουν ποστάρει άλλοι πριν από σένα)

Ναι, ναι, Ζαζ. Αν είναι δυνατόν, να πάμε με γυναίκα που δεν τ'ς αρέσουν τα τζατζικοσκορδαλεώδη!
 
Top