Πρώτη επίσημη σύναξη λεξιλόγων: 6/6/08, 21:00

nickel

Administrator
Staff member
Επαναλαμβάνω εδώ το αρχικό μήνυμα της kapa18, όπως (περίπου) ξεκίνησε το νήμα Θερινό to-know-us-better.

Αγαπητοί φίλοι,

έφτασε η στιγμή για την πρώτη επίσημη συνάντηση των Λεξιλόγων!
Για να ξαναθυμηθούν, λοιπόν, οι παλιοί, και να μυηθούν οι νέοι, ας συναντηθούμε την Παρασκευή 6/6/08, στις 9 το βράδυ, στην αυλή του Salero στα Εξάρχεια (SALERO, Βαλτετσίου 51, Εξάρχεια, τηλ. 2103813358).
Σίνιορ μέμπε με γαλόνια στην αντικατασκοπία δηλώνει ότι το μαγαζί διαθέτει εξαιρετικό φαγητό (ισπανική κουζίνα, τάπας κλπ) και πολύ καλή λευκή σαγκρία.
Τα νέα μέλη αφήστε στην άκρη τις ντροπές και ελάτε να γνωριστούμε κι από κοντά! Τα παλιά καλό θα ήταν να κρατήσετε τα προσχήματα και τους τύπους (τα πρώτα πέντε λεπτά :-) ) και έπειτα να αναδείξετε, κλασικά, το "ποιόν" σας!
Παρακαλώ να δηλώσετε τη συμμετοχή σας ως την Πέμπτη για να κλείσουμε τραπέζι.



Μπορείτε να δηλώσετε τη συμμετοχή σας σ' αυτό ή στο άλλο νήμα. Τούτο εδώ θα κρατηθεί λιτό και απέριττο, για να επιτρέπεται η γρήγορη ενημέρωση. Κάτω αποδώ θα προσθέσω τα ονόματα όσων λένε ότι θα έρθουν ή μπορεί να έρθουν.
 

nickel

Administrator
Staff member
Δήλωσαν ως τώρα ότι θα 'ρθουν να φάνε ή να πιουν ή να πουν ένα χαίρετε:

  1. kapa18
  2. andy
  3. nickel
  4. cythere
  5. stathis
  6. zephyrous
  7. Pink Panther
  8. Alexandra - συν ένα
  9. Porkcastle (εκτός απροόπτου — που ισχύει για όλους μας)
  10. Zazula
  11. diceman
  12. curry
  13. Dessi (για ποτάκι)
  14. Count Baltar (δεν ξέρει)
  15. paraskevi (αλλά θέλει και τούρτα γενεθλίων :confused: )
  16. anna
  17. kabuki
  18. Anni (χωρίς τις ντροπές της)
  19. πρόσωπο-έκπληξη χωρίς όνομα (θα το βαφτίσουμε στη σανγκρία, μάλλον)
  20. gutbucket (θα προσπαθήσει)
  21. jglenis
  22. Constantina
  23. Dido
  24. Chris
  25. Mariposa
  26. La Usurpadora (με άγνωστο ΕΤΑ)
  27. Inertia (νωρίς ή πολύ αργά)

Με μπλε οι αναποφάσιστοι.
 
Last edited by a moderator:
Θα είμαι κοντά σας πνευματικά, μια και είμαι στο Λουξ. Να περάσετε καλά!
 
Ελπίζω πως δεν είναι πολύ αργά για να δηλώσω συμμετοχή! Για να πιω και να πω ένα χαίρετε!
 

anna

¥
Καλημέρα!
Είχα πει ότι θα ειδοποιήσω πρωί αλλά μεσημέριασε. Βγάλτε με από τους αναποφάσιστους, παρακαλώ. Θα έρθω, απλά θα φύγω νωρίς γιατί το Σάββατο έχω πρωινό ξύπνημα. Το λέω για να μη νομίσετε ότι βαρέθηκα την παρέα σας.
 
Να σημειωθεί ότι κι εγώ είμαι στους ΔΞ/ΔΑ γιατί προσπαθώ να χωρέσω όλα τα καρπούζια του Λαζόπουλου κάτω από την ίδια μασχάλη...
 
Top