αποκριάτικο πάρτι δεν θα παίξει;

curry

New member
Ρε παιδιά, κανένα αποκριάτικο πάρτι δεν γίνεται σ'αυτή την πόλη; Πέρυσι στην επαρχιακή Κέρκυρα ντύθηκα καρνάβαλος δύο φορές και φέτος τίποτα;!;
Και πάνω που βρήκα την ιδανική στολή...:D

Α, επίσης δεν ήξερα που να το γράψω αυτό, οπότε... σόρι αν έκανα λάθος επιλογή... :confused:
 

nickel

Administrator
Staff member
Τώρα το θυμήθηκες; Μέχρι να φτιάξω εγώ την τουαλέτα του, με όλες τις πούλιες που πρέπει να ράψω, θα φτάσει Μεγάλη Δευτέρα, όχι Καθαρά μόνο.
 
Εγώ πάντως, επειδή οι μεγάλοι έχουμε χαλάσει και δεν κάνουμε πια πάρτι απακριάτικα, βρήκα την ευκαιρία και ντύθηκα αποκριάτικα σε ένα παιδικό πάρτι και έτσι έβγαλα το άχτι μου!!!! Αμ πώς!!!!
 
Αγαπητή Pink Panther, δηλώνω υπεύθυνα πως κέρδισες την υπογραφή μου με το σπαθί σου, μπράβο! :p
 
Κυρία kapa18, εσείς δεν θα πρέπει να ομιλείτε γιατί αν μη τι άλλο το redicolosamente δεύτερο πετσί σας, εκ της δ/νσεως
 

nickel

Administrator
Staff member
Πέρυσι πάντως είχα ντυθεί κάτι πιο απλό.

 
Η chris με απειλεί ότι θα ποστάρει φωτογραφία μου με καπέλο πράσινο παπαγάλο από την Τσικνοπέμπτη. Τώρα βλέπω ότι είμαστε δυο, είμαστε τρεις, είμαστε χίλιοι δεκατρείς!
 
Εύγε, Pink Panther, γιατί εγώ μεταμφιέζομαι κάθε χρόνο (κι όχι σε παιδικό πάρτι, αλλά σε πάρτι που ο μικρότερος είναι από σαράντα και πάνω!), και τολμώ να πω ότι είναι ιδιαιτέρως απολαυστικό και διασκεδαστικό. Άσε κάποιες να γεράσουν πριν την ώρα τους... ;)
 
Εσείς να διασκεδάσετε τώρα που είστε νέα κορίτσια, γιατί αυτά έχει να θυμάται ο άνθρωπος! Εμείς θα αρκεστούμε στα ταξίδια μας ανά τας Ευρώπας και στο σοζιαλάινγκ με άλλους γέρους του φυράματός μας. Αααχ... τα νιάτα! :-D
 
Τα ταξίδια στας Ευρώπας τα κάνουμε εμείς οι νέοι kapa18. Εσείς οι ηλικιωμένοι τώρα πια κάνετε ταξίδια το πολύ μέχρι την Αιδηψό όπου σας πάνε και σας φέρουν τα πούλμαν, σας τοποθετούν οι νοσοκόμες στα διάφορα αξιοθέατα για φωτογραφίες και μετά σας μαζεύουν, κλπ.
Όσο για το second skin που λέει ο αγαπητός lexoplast και αυτό στα νιάτα σας!!!
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
 
Top