Summer socials

Αγαπητοί όλοι,

Πριν αναχωρήσετε για να ψηφίσετε ρίπτοντας βότσαλα σε κουβαδάκια αντί για ψήφους, κάντε μια στάση την Παρασκευή 5/6, κατά τις 10.30, στην ταράτσα του BIOS για να πάρουμε ένα απεριτίφ συζητώντας θέματα που καίνε, όπως: πού θα πάμε διακοπές, αν θα βγει καμιά ταινία που να μη φωνάζει "φόλα" αυτό το καλοκαίρι και πού "παίζει" καλό φαλάφελ (δική μου απορία αυτή, γνωστή λαίμαργη).
Δεν έχουμε κλείσει τραπέζι (δεν έχει τραπέζια), ούτε καρέκλες (ούτε από δαύτες έχει) και θα μας εντοπίσετε αναζητώντας σαν άστρο λαμπρό της Βηθλεέμ το μουστάκι του Nickel (μην αλλάξεις αβατάρα πριν την Παρασκευή, να το αποστηθίσουν).
Όσοι σκέφτεστε να εμφανιστείτε για πρώτη φορά: τολμήστε! Δεν είναι (πολύ) οδυνηρό!

Κίσεζ

Κάπα εκ μέρους Διοικητικού Συμβουλίου
 
Εσύ που έχεις και κάσκα integrated πότε θα μας κάνεις την τιμή; :p

Κανονικά εμείς θα έπρεπε να πηγαίνουμε εκεί κάτω καλοκαιριάτικα! Όχι να έρχεται ο κόμης.
 

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Κανονικά εμείς θα έπρεπε να πηγαίνουμε εκεί κάτω καλοκαιριάτικα! Όχι να έρχεται ο κόμης.
Αφού έχει πολλές στροφές, είπαμε :p Ένα μπανάκι, πλάκα πλάκα, δε θα ήταν κι άσχημο, μέρες που είναι, πάντως...
 

crystal

Moderator
Κρίμας. Εγκαταλείπω αύριο την Αθήνα για μια αναζωογονητική βδομαδούλα στα Βόρεια (και καιρού επιτρέποντος, την Παρασκευή θα είμαι εδώ). Καλά να περάσετε!
 
Τστστσ...σιγά, μία-μία, που είδατε ένστολο και πλακώσατε όλες μαζί!
 

curry

New member
Ωραία, εγώ και το μαύρισμά μου (ζήλια-ψώρα) θα είμαστε εκεί!
 
Η συμμετοχή των λιγότερο ή περισσότερο νέων μελών ξεπέρασε κάθε προσδοκία, για άλλη μια φορά. :rolleyes:
(Έχω φτάσει στο σημείο να νοσταλγώ παλιές καλές εποχές...)
 

tuna

¥
Η συμμετοχή των λιγότερο ή περισσότερο νέων μελών ξεπέρασε κάθε προσδοκία, για άλλη μια φορά. :rolleyes:

Παρόλο που ένας ... τόννος δεν φέρνει την άνοιξη, θα προσπαθήσω να κολυμπήσω εγώ μέχρι εκεί.
 
Μπράβο γενναία tuna! Άλλος κανείς για το Γύρο του Θανάτου;;; :-D
 

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Μην ανησυχείτε, το μαστίγιο το έχει για να κάνει τη σκληρή εδώ, στην πραγματικότητα είναι τρυφερή όσο η καρδιά ενός μαρουλιού :D
 
Παρόλο που ένας ... τόννος δεν φέρνει την άνοιξη, θα προσπαθήσω να κολυμπήσω εγώ μέχρι εκεί.
Για να μιμηθώ τη διατύπωση της usurpadora, πάντα ήθελα να γνωρίσω τόν(ν)ο του γλυκού νερού.
 
Top