Ουστ! Παλιοπρωτεύον

Άνοιξα αυτό το νήμα μπας και φύγουν τα γενέθλια της Τσίτας από την αρχή της κατηγορίας. Αμάν πια!
 
Η φορμάικα πού εντάσσεται; :p

Στα ρετρό. Στο δεύτερο διάδρομο, μετά τις ασπρόμαυρες τηλεοράσεις, απέναντι από το Μπυράλ. :-D
 

nickel

Administrator
Staff member
Στο νήμα για την αποξύλωση και την αποξήλωση. (Εδώ είναι νήμα για παραξήλωμα.)
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Ο Αποστόλης της Ελληνοφρένειας είναι εκπληκτικός :D
 
"Λίγα με το Μπυράλ για να μην έχουμε τίποτα ντράβαλα"!!! Τζίζας όμως!!
 
Σ' όλες τις γυναίκες αρέσουν τα κακά παιδιά που έχουν χιούμορ.

Α, καθόλου κακό παιδί δε μου φαίνεται ο Αποστόλης. Λίγο τα μαλλάκια του μόνο με το κλαδευτήρι αν πάρει, θα είναι μια χαρά!
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Δεν έχω δει τη φάτσα του. Σου βρίσκεται καμιά φωτογραφία πρόχειρη;
 
Μα ποιος είναι ο Αποστόλης; Είναι αυτός που ντύνεται τσολιάς ή αυτός που κουνάει τα χέρια στα βίντεο;
 
Αυτά κανείς παθαίνει και πεθαίνει,
από καρκίνο ή καρδιά, συκώτι ή νεφρά,
όλα τα πράγματα στη ζωή είναι τόσο ανιαρά,
το σπίτι του κάηκε από φωτιά...
 

Zazula

Administrator
Staff member
Κόμη, τα λόγια σου είναι ευχές ευγενικές για όποιον ποστάρει στο νήμα για τα γενέθλια της Τσίτας; :p
 
Κόμη, τα λόγια σου είναι ευχές ευγενικές για όποιον ποστάρει στο νήμα για τα γενέθλια της Τσίτας; :p

Κοιτα να δεις! Δεν το είχα παρατηρήσει. Απλώς έγραψα το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στο νου για να φύγει η Τσίτα από μπροστά.

(Πρέπει να κοιταχτώ, γιατρέ μου, δεν πρέπει; )
 
Κοιτα να δεις! Δεν το είχα παρατηρήσει. Απλώς έγραψα το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στο νου για να φύγει η Τσίτα από μπροστά.
Άμα σε τσιτώνει τόσο, βρε παιδί μου, να παρακαλέσουμε τον αντμίν να το σβήσει το νήμα.

νομοφοβία πέθανε, ζήτω η τσιτοφοβία.)
 

nickel

Administrator
Staff member
Άμα σε τσιτώνει τόσο, βρε παιδί μου, να παρακαλέσουμε τον αντμίν να το σβήσει το νήμα.
Εναλλακτικά μπορεί να βάλει απορία στο ελληνοαγγλικό, όπου κολλήσαμε στις δουλείες του παρελθόντος (κυριολεκτικά). (Δεν μπορεί, κάποια απορία θα έχεις, κόμη μας.)
 
Top