Μα καλά, όλοι Απρίλη γεννήθηκαν σ' αυτό το φόρουμ;

Zazula

Administrator
Staff member
Χρόνια πολλά Στάθη και Άννα!



(Και, ναι - όταν έχουμε πάνω από τα 57 άτομα, η πιθανότητα να έχουν δύο την ίδια μέρα γενέθλια είναι άνω του 99%: http://en.wikipedia.org/wiki/Birthday_paradox - κι εμείς έχουμε 81!)
 
Last edited:

nickel

Administrator
Staff member
Έχω καλέσει να συμμετάσχουν στο φόρουμ την Ούμα Θέρμαν, τον Αντρέ Αγκάσι, τη Μισέλ Φάιφερ, τον Ντάνιελ Ντέι και τη Σοφία Σακοράφα, οπότε θα γίνει πολλή πλάκα την επόμενη εβδομάδα.

Η ινφάντα Σοφία θα γραφτεί μόλις ενηλικιωθεί, σε 17 χρόνια.

Δυστυχώς, εισέπραξα την άρνηση της Γιουρίκο Σιρατόρι. Σειρά τώρα όμως του Στάθη, στον οποίο και αφιερώνονται αυτά τα γιουτιουμπάκια:

http://www.youtube.com/results?search_query=Yuriko+Shiratori&search_type=
 
ΧΑΠΙ ΜΠΕΡΘΝΤΕΪ ΦΡΟΜ ΜΙ ΤΟΥ! Wohoo!

Edit: Very fast moderation! Μπράβο σας, μπράβο σας...
(Τεστάκι ήταν για να δω αν δουλεύουν οι σούπες... :p :D)
 
Last edited:
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! (Και ντόμο αριγκάτο για τη Γιουρίκο, ατιμουρίκο.)

Τη σκυτάλη παραλαμβάνει η Inertia. Νατασούλα, ό,τι επιθυμείς! :)

Ρε nickel, δεν είπαμε κομμένα τα ευχετήρια νήματα; Θα σε αναφέρω στους αντμίν!
 

nickel

Administrator
Staff member
Η Λεξιλογία εύχεται στα διψήφια μέλη της (αυτό δεν ξέρω αν είναι σωστό, τι θα πει διψήφια μέλη, ίσως θα έπρεπε να πω στα μέλη της που είναι διψήφια σε αριθμό, φλύαρο, «στα κάπου 80 μέλη της» αν πρέπει να βάλω αριθμό, καλύτερα έτσι, διψήφιο είναι και το 11) Η Λεξιλογία εύχεται στα κάπου 80 μέλη της (να πάνε οι δύο που δεν έχουν επικυρώσει το email επικύρωσης εγγραφής να το επικυρώσουν γιατί ο stathis βλέπει αυτή την αναντιστοιχία ανάμεσα σε μέλη και ενεργά μέλη και μπερδεύεται) καλή ξεκούραση αυτές τις μέρες (ξέρω, Στάθη, ότι είπαμε να μη φτιάχνουμε νήματα για ευχές, αλλά μου στείλανε αυτή τη φωτογραφία και έλεγα πού να τη βάλω πού να τη βάλω, εδώ θα τη βάλω, και με την ευκαιρία να ευχηθώ χρόνια πολλά και ευτυχισμένα και στην Inertia, μα μεγαλώνουν κι οι γυναίκες;) προσοχή στη χοληστερίνη (τι το 'θελα τώρα αυτό;) και τέλος πάντων (να γιατί δεν βάζουμε τέτοια νήματα, γιατί μας κάνουν και φλυαρούμε σαν τον Ρόνι Κόρμπετ) να περάσετε καλά αυτές τις μέρες, μακριά από τον υπολογιστή σας και τσαχπίνικα.

 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Είναι υπέροχος (και φτυστός ο μακαρίτης ο Τζόρνταν μου).
 

Zazula

Administrator
Staff member
Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα και στην Inertia λοιπόν!
 

Zazula

Administrator
Staff member
Ωχ, αυτό μάς έλειπε τώρα...

Χρόνια πολλά και καλά, Νίκελ! :)
 
Last edited:

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Αφαίρεσε αμέσως τα περί ηλικίας, γιατί θα κάνω super-moderation. Τα χρόνια πολλά επιτρέπονται, οι ηλικίες απαγορεύονται.
 

anna

¥
Συγγνώμη για την καθυστέρηση αλλά άκουσα τη συμβουλή του νίκελ - πριν τη δω ακόμη - και κρατήθηκα μακριά από τον υπολογιστή την ημέρα των γενεθλίων μου. Ευχαριστώ πολύ, χρόνια πολλά και στους υπόλοιπους. Γεννηθήκαμε στο μήνα το σκληρό...
 

Zazula

Administrator
Staff member
Επειδή τελικά δεν γεννήθηκαν όλοι Απρίλη σ' αυτό το φόρουμ:

Χρόνια Πολλά, Pink Panther!

Το βιντεάκι, ημιάσχετο:
 

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Χρόνια πολλά και καλά!​


Και ένα χρόνο αργότερα, τα μέλη δεν είναι 80 αλλά 528. Να τα χιλιάσουμε (έδιτ: ή λίγα λέω; ) μαζί με την Πάνθερ :)
 
Σας ευχαριστώ πολύ πολύ.


(Το βιντεάκι ζάζ εφόσον περιέχει τον πάνθηρα δεν είναι ημιάσχετο! Είναι πολύ σχετικό και αγαπημένο!)
 
Χρόνια πολλά, Μεγκ! Εύχομαι τα πάντα όλα! Ο θεός να μου κόβει λέξεις και να σου δίνει σελίδες!
 
Top