Ερώτηση για τα νήματα

Δεν ξέρω εάν εδώ είναι η κατάλληλη ενότητα για την απορία μου αλλά την μετακινείτε εάν χρειαστεί :)
Υπάρχει τρόπος να παρακολουθώ τις απαντήσεις στα νήματα που έχω ανοίξει ή στα οποία έχω γράψει; Γιατί απάντησα σε κανά δυο ή άνοιξα ας πούμε ένα και δεν θυμάμαι που το έβαλα :( Κάτι τέτοιες πληροφορίες δεν τις αποθηκεύει ο εγκέφαλός μου...
Υπάρχει κάτι σαν Show replies to your posts ή κάπως έτσι;
Ευχαριστώ!

P.S. Επειδή δεν θέλω να φανώ και αχάριστη, το φόρουμ είναι φοβερό γενικά, τόσο σχεδιαστικά όσο και λειτουργικά και μπράβο στην καλή δουλειά που έχετε κάνει!
 
Μόλις μπαίνεις σε ένα νήμα, υπάρχει στο πάνω μέρος η επιλογή Thread Tools. Κάνεις κλικ και επιλέγεις Subscribe to this thread.
 

nickel

Administrator
Staff member
Εναλλακτικά, πηγαίνεις στο Members List, βρίσκεις το όνομά σου, πατάς και πας στο προφίλ σου, διαλέγεις Statistics και ύστερα Find all posts by... και βλέπεις τα παλιά σου μηνύματα. Ή βρίσκεις κάποιο μήνυμά σου, πατάς πάνω στο όνομά σου αριστερά και επιλέγεις Find more posts by... Ή πας στο Γκουγκλ, δίνεις το χρηστώνυμό σου και δίπλα site:lexilogia.gr.

Προσθήκη:
Ή, στην αναζήτηση (Search) κάνεις Advanced Search και συμπληρώνεις το Search by user name.
 

Zazula

Administrator
Staff member
UserCP > Edit Options > Default Thread Subscription Mode > No email notification
και κατόπιν Quick Links > Subscribed Threads (ανά πάσα στιγμή).
Αυτή η μέθοδος δεν σας στερεί τη δυνατότητα για ηλεμηνυματικές ειδοποιήσεις σε συγκεκριμένα νήματα.
 
Top