Το 12ωρο σημερινό μπλακάουτ...

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
...της Λεξιλογίας οφειλόταν σε ένα μάλλον σύνθετο πρόβλημα της βάσης δεδομένων πάνω στην οποία στηρίζεται η λειτουργία του φόρουμ. Αυτό αν είχατε την παραμικρή απορία (λέμε, τώρα).

Μεταξύ μας, δεν ξέρω τι είναι χειρότερο: Αν δεν σας έλειψε η παρέα μας (όπως μας έλειψε η δική σας) ή αν δεν παρατηρήσατε καν την απουσία μας. Μπορείτε να μας το πείτε ελεύθερα (τα σχετικά ποστ θα καούν μελλοντικά στη Χαλυβουργική), αλλά κυρίως τρυφερά και με το μαλακό. ;) :whistle:
 
Μας έλειψε, πώς δεν μας έλειψε...Στερητικό σύνδρομο πάθαμε! Τσέκαρα το σάιτ σχεδόν κάθε ώρα! :) :) :)
 
Μου έλειψε η παρουσία του φόρουμ, αλλά μόνο γιατί είμαι άρρωστος και δεν μπορούσα να πάω πουθενά (ουπς, μήπως παραήμουν ειλικρινής; :p).
 
Την παρατηρήσαμε. Και μας λείψατε αφόρητα.
Μην κοιτάτε που δε σας στείλαμε πανικόβλητα μέιλ. Σας αφήσαμε να λύσετε απερίσπαστοι το πρόβλημα.

Looking good, Λέξι!
 
Και την παρατηρήσαμε και η παρέα μας έλειψε. Προσωπικά υπέθεσα ότι θα οφειλόταν σε κάποια αναβάθμιση (για κάποιο λόγο, παράδοξο ή μη, έχω συνδέσει αναβαθμίσεις και τέλος του έτους). ;)
 

SBE

¥
Εγώ είμαι περίπτωση Ελληγενή, είμαι χάλια, καθόμουν που καθόμουν μέσα, είχα μαζέψει και μαργαριτάρια που μετά τα ξέχασα, ήταν αργή η σύνδεσή μου, καταστροφή...
 
Top