Η πίκρα του ΑΕΚτζή

Να έχει φάει ο γάβρος τρία από την Ανόρθωση στην Κύπρο, και προτού καν προλάβεις να το χαρείς να σου κοτσάρει και σένα η Ομόνοια ένα μέσα στην έδρα σου... Και η ομάδα να είναι οινομαγειρείο. Και ο Ντέμης να έχει αφήσει το μουστάκι του Χασάν.
 
Μμμ... με βάση το συγκείμενο, θα έλεγα κάτι σαν "δε μπίτερνες οφ δε ΑΕΚ φαν"
 

nickel

Administrator
Staff member
Δεν πρέπει να είναι χρονιά των Πρασίνων φέτος; Για την ισορροπία του Σύμπαντος. Και του εφοπλιστικού κόσμου.
 
:confused: Καλά, άφησε μουστάκι ο Ντέμης; Και μη χειρότερα...


Βουαλά, μαντάμ

 
(Στο από πάνω ποστ είχα προσαρτήσει φωτό. Πού πήγε; )

Εδώ και 20 λεπτά ο Ζαραλίκος στην ΕΡΑΣπορ παίζει συνεχώς Βιολάρη.
 

nickel

Administrator
Staff member
(Στο από πάνω ποστ είχα προσαρτήσει φωτό. Πού πήγε; )
Έλα ντε. Εκεί ήταν (η διεύθυνση), αλλά δεν έβγαινε. Δεν ξέρω τι συμβαίνει μερικές φορές και δεν θέλουν να εμφανιστούν τα ρημάδια. Οπότε την αντέγραψα στο σκληρό, στη συνέχεια στο ImageShack, et voilà!
 
Δεν αντέχω, θα το ρωτήσω: η κυρία που κάθεται κάτω από το μυστακοφόρο Ντέμη στη φωτογραφία γιατί χαίρεται έτσι;
 
Έλα ντε. Εκεί ήταν (η διεύθυνση), αλλά δεν έβγαινε. Δεν ξέρω τι συμβαίνει μερικές φορές και δεν θέλουν να εμφανιστούν τα ρημάδια. Οπότε την αντέγραψα στο σκληρό, στη συνέχεια στο ImageShack, et voilà!
Εγώ την έβλεπα εξ αρχής κανονικά. Και τώρα την βλέπω, τροποποιημένη. Μήπως κάποιο τείχος προστασίας ή κάποια αλλαγή στις ρυθμίσεις του προγρ. περιήγησης δεν σας επιτρέπει την εμφάνιση εικόνων;
 

nickel

Administrator
Staff member
Μπράβο, καλύτερα αυτό να συζητήσουμε, παρά την πίκρα του ΑΕΚτζή, γιατί μετά πρέπει να ανοίξουμε νήμα και για την πίκρα των Ολυμπιακών (που την έχουμε και μεγαλύτερη) και τρέχα γύρευε.

Λοιπόν, δεν ξέρω αν σχετίζεται με τον Firefox 3, πάντως εδώ και ίδιο σχεδόν διάστημα, κάποιες φωτογραφίες, όταν τις ζητώ με τη διεύθυνσή τους, με ρωτάει πώς θέλω να τις ανοίξω. (Με τον Firefox, ρε μ~, του λέω.) Τη συγκεκριμένη ωστόσο φωτογραφία, μια χαρά την έδειχνε προ ημερών, και σήμερα έκανε τσαλίμια. Δεν άλλαξε δηλαδή κάτι στις δικές μου ρυθμίσεις σε σχέση με τη φωτογραφία, αλλά κάτι στην ίδια φωτογραφία (και τι να άλλαξε; λέει η φωνή της λογικής μέσα μου).
 
Αχ, η πίκρα των γαύρων...

Εδώ και μερικά χρόνια, σε εμάς τους Αεκτζήδες μόνο ο Ολυμπιακός δίνει χαρά...
 
Αχ, βαχ, τι να πει κανείς για την πίκρα του ΑΕΚτζή πια;

Απλώς ότι συμφωνώ (και συμφωνούσα εξαρχής) 100% με αυτό.
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Δεν έπρεπε να το ζωντανέψεις αυτό το νήμα με τα καυστικά σχόλια, δεν έπρεπε (μου είχε διαφύγει ως τώρα... :D).

Πάρε κάτι να αναθαρρήσεις: Θρίαμβος επί της Έξω Παναγίτσας!
 
Δεν έπρεπε να το ζωντανέψεις αυτό το νήμα με τα καυστικά σχόλια, δεν έπρεπε (μου είχε διαφύγει ως τώρα... :D).

Πάρε κάτι να αναθαρρήσεις: Θρίαμβος επί της Έξω Παναγίτσας!

Βδελυρέ ντόκτορ, αν δεν άνοιξα νήμα για την πίκρα του Σπορτιγκίτη είναι επειδή αυτή η πίκρα ΔΕΝ αντέχεται με τίποτα.
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Βδελυρέ ντόκτορ, αν δεν άνοιξα νήμα για την πίκρα του Σπορτιγκίτη είναι επειδή αυτή η πίκρα ΔΕΝ αντέχεται με τίποτα.

Πάντως, αν αποφασίσεις να αλλάξεις άθλημα, έχω να σου προτείνω κάτι για τα αιμοβόρα γούστα σου: :D
 
Δεν έπρεπε να το ζωντανέψεις αυτό το νήμα με τα καυστικά σχόλια, δεν έπρεπε (μου είχε διαφύγει ως τώρα... :D).
suck it up
To endure a period of mental, physical, or emotional hardship with no complaining. (Urban Dictionary)
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Πού να στείλω το τιμολόγιο για την ξεπίκρα και τα τέλη κηπουρικής; :D
 
Μία μέρα πριν από το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό στο Καραϊσκάκη, οι μέτοχοι της ΑΕΚ υποσχέθηκαν να μοιράσουν στους ποδοσφαιριστές 150.000 ευρώ σε περίπτωση νίκης. Το «τρίποντο» ήρθε και οι μέτοχοι αυτή τη φορά στάθηκαν συνεπείς και στην προπόνηση της Πέμπτης, που διεξήχθη σε εξαιρετικό κλίμα, πραγματοποίησαν την υπόσχεσή τους!
Ο Νίκος Θανόπουλος βρέθηκε ο ίδιος στις εγκαταστάσεις της «Ένωσης» στους Θρακομακεδόνες και αφού συνεχάρη τους παίκτες για την εμφάνιση και τη νίκη στο Καραϊσκάκη, μοίρασε το πριμ των 150.000 ευρώ.

Ενιαία φορολογική κλίμακααααα για τη φανέλα της ΑΕΚ και της κάθε ΠΑΕ!
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Κι εγώ νόμιζα ότι θα ξαναποστάριζες, για εμένα αυτή τη φορά, το suck it up... :D
 
Top